Coinbase ve 9 Borsadan 22 Altcoin İçin Duyuru: Listeleme de Var!

Kripto para piyasasında hem borsa hem de proje cephesinde hareketlilik görülmeye devam ediyor. Bugünkü haberler, çeşitli platformlarda yeni altcoin listeleme dalgasının yanı sıra Coinbase ve Binance gibi büyük oyuncuların gelişmelerini de içeriyor.

Coinbase, altcoin ARK’ı yol haritasına ekledi

Coinbase, potansiyel listeleme için inceleme sürecine Arkham’ı (ARKM) eklemeyi düşündüğünü duyurdu. ARKM, işlemlerde şeffaflığı artırmayı ve anonimliği azaltmayı amaçlayan, kripto para birimi cüzdan etkinliğini analiz etmek için kullanılan bir araçtır. Coinbase’in yol haritası programı listelenmeyi garanti etmiyor. Ancak ARKM’yi borsaya gelecekte potansiyel olarak ekleneceğine işaret ediyor. Bu haber, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Coinbase’in Akash Network’ü (AKT) yol haritasına ilk dahil edilmesinin ardından başarıyla listelemesinin hemen ardından geldi.

Binance’ten Copy Trading ve vadeliler için yeni duyuru

 Kullanıcı seçeneklerini genişletmek isteyen Binance, CAKE, IDEX, JUNO ve RONIN için yeni USDⓈ-M sözleşmelerini tanıttı. Bu “Kopya Ticareti” sözleşmeleri, acemi yatırımcıların deneyimli kullanıcıların ticaret stratejilerini otomatik olarak taklit etmelerine olanak tanır. Başarılı yatırımcıları gözlemleyerek öğrenmenin bir yolunu sunan bu hizmet, dikkat çekiyor. Zira piyasaya yeni başlayanlar için değerli bir araç olarak görülmekte.

Ayrıca Binance Vadeli İşlemler kullanıcıları, USDⓈ-M FOOTBALLUSDT ve BLUEBIRDUSDT kalıcı sözleşmelerinde yapılacak değişikliklerden haberdar olmalıdır. Bu sözleşmeler, tüm pozisyonlar otomatik olarak kapatılıp sonuçlandırıldıktan sonra 26 Mart’ta listeden çıkarılacaktır. Ek olarak, bu sözleşmelerin kaldıraç ve marj kademeleri 19 Mart’ta ayarlanacak. Mevcut pozisyonlar bu ayarlamadan etkilenecek. Dolayısıyla yatırımcıların potansiyel tasfiyeyi önlemek için varlıklarını gözden geçirmeleri gerekiyor. Ayrıca borsanın açıklamasına göre kullanıcıların kaldıracı buna göre ayarlamaları tavsiye edilmekte.

Çeşitli borsalardan altcoin listelemeleri

Ayrıca bugün birçok borsa yeni token listeleme dalgasını kutluyor. AscendEX, Ether.fi‘yi (ETHFI) memnuniyetle karşılarken ProBit, Baby Rats’i (BABYRATS) listeliyor. Ayrıca MEXC, Kalichain (KALIS), Orange (ORNJ), TAO INU (TAONU), WcDonalds (WCD), UWON dahil olmak üzere bir dizi yeni token getiriyor.

MEXC, K9 Finance DAO (KNINE), AutoAir AI (AAI), Aventis Metaverse (AVTM)’i de listeliyor. Gate.io, DigiByte (DGB) ve PaLM AI (PALM) listelemeleriyle partiye katılıyor. Diğer önemli eklemeler arasında LBank’ta DexCheck (DCK), BitMart’ta Bounty Temple (TYT), BitMart’ta Propbase (PROPS), DigiFinex’te Luckyinu (LUCKY), Bitget’te HyperGPT (HGPT) ve Bybit’te Aurory (AURY) listelemeleri yer alıyor.

Listelemelerdeki bu artış, kripto para ekosisteminde devam eden çeşitliliği yansıtıyor. Herhangi bir yeni tokena yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak gerekiyor. Ayrıca doğası gereği değişken kripto piyasasıyla ilişkili potansiyel risklerin farkında olmak önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x